بارگزاری

درباره ما

درباره شورای اسلامی شهر شاندیز

بیشتر بخوانید

اطلاعات تماس

تماس بگیرید

05134283001

ایمیل

shora@shandiz.ir

آدرس

شاندیز

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

  • توسط مجتبی میرشاهی ( mirshahi )

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با محوریت ایجاد اماکن فرهنگی ، کافه کتاب و کتابفروشی به میزبانی  مسجد جامع طرقبه برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ؛ حجت الاسلام ایزدی با تاکید بر اهمیت تعلیم و تربیت گفت : متاسفانه وضعیت فرهنگی شرایط مناسبی ندارد .
وی به شبهات ایجاد شده در مدارس با مشارکت برخی معلمان اشاره کرد و گفت : متاسفانه نظارت بر عملکرد دانش آموزان و فرهنگسازی در مدارس به درستی انجام نمی شود و اتفاقات ناخوشایندی را شاهد هستیم .

فرماندار نیز بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با ایجاد کافه کتاب با توجه به ظرفیت های گردشگری شهرستان تاکید کرد و خواستار برنامه ریزی مناسب و استفاده از ظرفیت نخبگان فرهنگی در جهت ارائه راهکارهای مناسب آموزشی و ترغیب و تشویق دانش آموزان به تحقیقات فرهنگی و دینی شد .

محمد زاده دادستان شهرستان با انتقاد از دستگاه‌های اجرایی خواستار برنامه ریزی مناسب در هزینه ها و صرف بودجه های فرهنگی آنها شد .
وی با اظهار تاسف از عملکرد ضعیف برخی مدیران مدارس در همراهی با معاندین هشدار داد : باید نظارت بیشتر انجام شود و با افراد متخلف برخورد قانونی صورت پذیرد .
محمد زاده همچنین بر رعایت ساعت کاری اصناف بویژه اماکن پذیرایی و فروشگاه‌های شهرستان هشدار داد .
دکتر مصدقی رئیس آموزش و پرورش شهرستان نیز با انتقاد از استخدام های بی ضابطه در سیستم آموزش و پرورش گفت : متاسفانه برخی افراد بدون تخصص و بدون مهارت بکارگیری می شوند و این موضوع به تعلیم و تربیت دانش آموزان آسیب خواهد زد .
وی پرورش را بسیار مهم دانست و اظهار کرد :  همه ادارات و مسئولین باید به حمایت از آموزش و پرورش بپردازند و سیستم آموزش را در رسیدن به اهداف یاری نمایند .
مصدقی در مورد هنجارهای اجتماعی و ایجاد بزه در جامعه هشدار داد و گفت : دغدغه ما همین موارد است و انتظار داریم به بحث آموزش اهمیت داده شود و دستگاه‌های اجرایی بیشتر در این حوزه فعالیت نمایند .

برچسب ها:
اشتراک:
مطالب مرتبط
  • توسط مجتبی میرشاهی ( mirshahi )
برگزاری جلسه شورای آرد و نان شهرستان طرقبه شاندیز

جلسه شورای آرد و نان شهرستان طرقبه شاندیز با موضوع بررسی مصوبات قبلی و کنترل بازار در ایام نوروز و همچنین افزایش سهمیه آرد نانوایی ها به جهت افزایش حجم تقاضا برگزار شد

بیشتر بخوانید
  • توسط مجتبی میرشاهی ( mirshahi )
تحول در ناوگان حمل و نقل عمومی شهری شاندیز

ناوگان حمل و نقل عمومی شهری شاندیز در آستانه سال نو اقدام به جایگزینی ۱۱ دستگاه اتوبوس جدید بجای اتوبوس های فرسوده به ارزش 500 میلیارد ریال کرد

بیشتر بخوانید
  • توسط مجتبی میرشاهی ( mirshahi )
بادبادک ها در شاندیز به پرواز درآمدند

در مراسم جشنی به مناسبت ایام نوروز شاهد پرواز بادبادک ها با حضور جمع زیادی از شهروندان در مجموعه گردشگری پردیس طبیعت شاندیز بودیم .

بیشتر بخوانید
0 نظر
    نظر خود را بگذارید